Kontakt

 

Czy muszę przygotować mieszkanie przed zabiegiem?
Dla przyśpieszenia prac dobrze jeśli przygotujesz mieszkanie przed wykonaniem przez nas zabiegu. Zabezpiecz dobrze wszystkie ręczniki, szczoteczki do zębów, czyste naczynia, otwarte produkty spożywcze oraz miski dla zwierząt.
Czy podczas zabiegu w mieszkaniu mogą być zwierzęta?
Absolutnie nie. Mimo iż środki używane podczas usuwania szkodników nie są szkodliwe dla ludzi to w przypadku tak małych organizmów jak zwierzęta mogą spowodować niepożądane efekty. Zwierzęta należy wyprowadzić na czas zabiegu i wpuścić do mieszkania dopiero po dokładnym przewietrzeniu.
Na ile czasu muszę zostawić puste mieszkanie?
Czas trwania zabiegu jest zależny od metrażu mieszkania, ale zazwyczaj trwa od 20 do 30 minut. Po wykonaniu zabiegu zaleca się pozostawienie pustego mieszkania na minimum godzinę. Jeśli masz możliwość pozostawienia go na dłużej, środki chemiczne również będą działać dłużej.
Czy po wykonanym zabiegu muszę posprzątać mieszkanie?
Nie. Używane przez naszą firmę środki do zwalczania szkodników nie zostawiają żadnych śladów, plam czy zapachów i po prawidłowym przewietrzeniu mieszkania ulotnią się one wraz z wypuszczonym powietrzem.
Czy wasza firma wystawia gwarancję na swoje usługi?
Gwarancja na nasze usługi może zostać wystawiona tylko i wyłącznie po drugim terminie zabiegu - czyli po zabezpieczeniu mieszkania przed złożonymi przez szkodniki jajami. Po pierwszym zabiegu nie ma gwarancji na to, że szkodniki nie złożyły jaj przed jego wykonaniem.
Czy wykonujecie usługi również poza Trójmiastem?
Tak. W przypadku dalszych wyjazdów prosimy o kontakt minimum dobę wcześniej. Koszta związane z dalszym dojazdem zostaną ustalone z klientem wcześniej i doliczymy je do kosztów zabiegu.

Zadaj pytanie przez formularz kontaktowy

 

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz pełna dyskrecja. Wybierając DECIM masz pewność, że problem nie wróci.